signováno nečitelně

47192. Mokřiny

popis: Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 25 dnů, 4 hodin

konec dražby: 29.07.2020 19:29:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen