signováno nečitelně - Mokřiny

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
47192. Mokřiny
Dražba ukončena:29.07.2020 19:33:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč