Signováno nečitelně - Motiv z orientu

Olej na plátně, 65x103 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
48638. Motiv z orientu
Dražba ukončena:27.08.2020 19:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč