signováno nečitelně - Na břehu Vltavy

Olej na kartonu, 23x34 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
308341. Na břehu Vltavy
Dražba ukončena:18.04.2021 20:09:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč