signováno nečitelně - Na Ovocném trhu

Akvarel, 32x23 cm. Signováno vpravo dole nečitelně, datováno 33. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
24653. Na Ovocném trhu
Dražba ukončena:15.11.2018 21:41:43
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 500 Kč