Signováno nečitelně

52010. Na řece

popis: Olej na plátně, 53x74 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Olištováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.10.2020 22:43:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč