Signováno nečitelně - Na trzišti

Olej na kartonu, 50x90 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
63439. Na trzišti
Dražba ukončena:25.08.2021 20:20:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč