Signováno nečitelně

63439. Na trzišti

popis: Olej na kartonu, 50x90 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.08.2021 20:20:43

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč