Signováno nečitelně - Nahé akty

Kresba, 46x33 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
49198. Nahé akty
Dražba ukončena:30.09.2020 21:16:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč