signováno nečitelně - Odvrácený akt

Olej na plátně, 54x68 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
306223. Odvrácený akt
Dražba ukončena:25.09.2020 20:12:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč