signováno nečitelně - Pestrá kytice ve váze

Olej na plátně, 67x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

signováno nečitelně
72267. Pestrá kytice ve váze
Dražba ukončena:23.01.2022 21:05:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč