signováno nečitelně - Pijácká slavnost

Olej na kartonu, 37x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 1954. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
307352. Pijácká slavnost
Dražba ukončena:19.01.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč