signováno nečitelně

307352. Pijácká slavnost

popis: Olej na kartonu, 37x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 1954. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.01.2021 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč