Signováno nečitelně

307677. Pivoňky

popis: Olej na kartonu, 82x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 26.02.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč