signováno nečitelně - Podvečer na jezeře

Olej na dřevě, 13x34 cm. Signováno vzadu nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signováno nečitelně
29467. Podvečer na jezeře
Dražba ukončena:27.03.2019 18:37:54
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč