signováno nečitelně

27509. Podzimní krajina

popis: Olej na kartonu, 25x32 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:13:26

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč