Signováno nečitelně

306401. Pohled na Pražský hrad

popis: Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.10.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč