signováno nečitelně - Pohled na starý Berlín

Litografie, 29x45 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.¨

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
19148. Pohled na starý Berlín
Dražba ukončena:16.05.2018 21:45:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:400 Kč

400 Kč 13.05.2018 22:00:17 2392