signováno nečitelně

19148. Pohled na starý Berlín

popis: Litografie, 29x45 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.¨

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 16.05.2018 21:45:00

vyvolávací cena: 400 Kč

vydraženo za: 400 Kč

400 Kč 13.05.2018 22:00:17 2392