Emil Menc - Pole s vlčími máky

Olej na plátně, 28x40 cm. Signováno vlevo dole Emil Menc 1915. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Emil Menc
305869. Pole s vlčími máky
Dražba ukončena:17.08.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč