Emil Menc

305869. Pole s vlčími máky

popis: Olej na plátně, 28x40 cm. Signováno vlevo dole Emil Menc 1915. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 17.08.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč