Signováno nečitelně

51726. Poutník u vodopádů

popis: Olej na plátně, 75x100 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 1872. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 28.10.2020 21:38:07

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 5 500 Kč