Signováno nečitelně - Poutník u vodopádů

Olej na plátně, 75x100 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 1872. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Signováno nečitelně
51726. Poutník u vodopádů
Dražba ukončena:28.10.2020 21:38:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč