Signováno nečitelně

305750. Práce na poli

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 44x63 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 05.08.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 27.07.2020 11:34:14 5212