Signováno nečitelně - Při čtení

Olej na plátně, 45x33 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Signováno nečitelně
308828. Při čtení
Dražba ukončena:02.06.2021 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč