signováno nečitelně

304226. Při žních

popis: Olej na kartonu, 9x13 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.03.2020 20:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč