signováno nečitelně - Při žních

Olej na kartonu, 9x13 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
304226. Při žních
Dražba ukončena:30.03.2020 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč