signováno nečitelně

64477. Putování

popis: Akvarel, 28x22 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 16.09.2021 21:16:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč