signováno nečitelně - Ráno na horách

Olej na plátně, fixovaném na kartonu, 32x45 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

signováno nečitelně
308468. Ráno na horách
Dražba ukončena:25.04.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč