Signováno nečitelně - Říčka

Olej na kartonu, 48x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Signováno nečitelně
307653. Říčka
Dražba ukončena:23.02.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč