Signováno nečitelně

307653. Říčka

popis: Olej na kartonu, 48x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 23.02.2021 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč