Signováno nečitelně - Rolník

Olej na překližce, 68x55 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Signováno nečitelně
307236. Rolník
Dražba ukončena:05.01.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (04.01.2021 22:29:46) 6652