signováno nečitelně - Romantická krajina s mostem

Kresba tužkou, 37x47 cm. Signováno vpravo dole nečitelně, datováno 1836. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír poškozen.

signováno nečitelně
34477. Romantická krajina s mostem
Dražba ukončena:18.09.2019 21:19:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč