Signováno nečitelně - Rozhovor u břehu

Olej na překližce, 60x80 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

Signováno nečitelně
52972. Rozhovor u břehu
Dražba ukončena:26.11.2020 20:24:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč