Akvarel na kartonu, 28 x 39 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rámováno v umělecké paspartě pod sklem se zlacenou unikátní vložkou do uměleckého ornamentálně zdobeného italského rámu.
Rozměr s rámem 46 x 56 cm.
Vynikající akvarelová práce. Vyváženost akvarelové techniky s precizním provedením předurčuje toto dílo do galerijní kvality sběratelsky vyhledávané. Na Západě jsou díla malovaná technikou akvarelu ceněna daleko více než olejomalby právě pro neopravitelnost případné chyby u akvarelu, kdy naopak u olejů lze přemalovat každý omyl. Proto u akvarelu každá barevná skvrna už zůstává trvale na ploše bez možnosti další barevné škály. Pro náročnost této malby se značná spousta malířů této technice vyhýbá. Dílo původně pochází z vynikající umělecké sbírky českých krajanů žijících ve Vídni. Po dešifrování autorství značně stoupne hodnota díla.