signováno nečitelně - Šeříky ve váze

Olej na kartonu, 60x48 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 47. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
308423. Šeříky ve váze
Dražba ukončena:23.04.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč