signováno nečitelně - Setba

Olej na plátně. 90x90 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 1938. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
40169. Setba
Dražba ukončena:30.01.2020 22:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč