Signováno nečitelně

306396. Šohaj

popis: Olej na sololitu, 22x17 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.10.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo