signováno nečitelně - Soubor 2 litografií: Formule a Archaická kola

Formule: 45x39 cm.
Archaická kola: 60x43 cm.
Signovány nečitelně. Volné listy.

Pozn.: Papíry poškozeny.

signováno nečitelně
28331. Soubor 2 litografií: Formule a Archaická kola
Dražba ukončena:13.03.2019 21:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč