signováno nečitelně - Soubor 2 prací s námětem Ráno v krajině

Lepty s akvatintou, 13x19 cm. Signovány vpravo dole nečitelně, datovány 1926. Rámy, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

signováno nečitelně
26554. Soubor 2 prací s námětem Ráno v krajině
Dražba ukončena:17.01.2019 18:17:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (25.12.2018 22:45:33) 4285