Signováno nečitelně - Starý muž

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 45x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
54709. Starý muž
Dražba ukončena:27.01.2021 20:59:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč