signováno nečitelně - Strom u chalupy

Pastel, 29x29 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
307708. Strom u chalupy
Dražba ukončena:28.02.2021 20:13:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč