signováno nečitelně

307708. Strom u chalupy

popis: Pastel, 29x29 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.02.2021 20:13:50

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč