signováno nečitelně - Tanečnice

Kresba, 39x27 cm. Signováno vpravo dole s věnováním nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
29450. Tanečnice
Dražba ukončena:27.03.2019 18:18:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč