signováno nečitelně

27514. Tetovo

popis: Kresba, 22x17 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i pasparta poškozeny.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:09:23

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 31.01.2019 22:04:23 1576