signováno nečitelně - Tři grácie

Patinovaná sádra, celková výška: 65 cm. Signováno Fr.. Datováno 1943.

signováno nečitelně
301566. Tři grácie
Dražba ukončena:19.10.2019 20:15:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 19.10.2019 11:10:03 4949