signováno nečitelně - Týnská ulička

Lept, 23x15 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

signováno nečitelně
37216. Týnská ulička
Dražba ukončena:13.11.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo