Josef Koutný

306687. U chalupy

popis: Olej na kartonu, 34x50 cm. Signováno vpravo dole J. Koutný. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 23.11.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 21.11.2020 9:20:01 2056