signováno nečitelně - V objetí

Olej na plátně, 99x80 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

signováno nečitelně
56026. V objetí
Dražba ukončena:24.02.2021 19:23:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč