signováno nečitelně

56026. V objetí

popis: Olej na plátně, 99x80 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

dražba ukončena: 24.02.2021 19:23:02

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč