signováno nečitelně - Velká kytice

Olej na plátně, 67x74 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

signováno nečitelně
20159. Velká kytice
Dražba ukončena:30.05.2018 18:39:44
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč