signováno nečitelně - Velkoměstská ulice

Olej na překližce, 30x20 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

signováno nečitelně
21621. Velkoměstská ulice
Dražba ukončena:28.06.2018 22:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč