Signováno nečitelně

307343. Venkovská slavnost

popis: Olej na dřevě, 29x52 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

zbývá: 3 dnů, 2 hodin

konec dražby: 18.01.2021 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen