Signováno nečitelně - Vesnička pod horou

Olej na kartonu, 25x30 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
307400. Vesnička pod horou
Dražba ukončena:23.01.2021 20:15:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč