Signováno nečitelně - Větrný mlýn v krajině

Olej na sololitu, 23x34 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Signováno nečitelně
56034. Větrný mlýn v krajině
Dražba ukončena:24.02.2021 19:37:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč