Signováno nečitelně

56034. Větrný mlýn v krajině

popis: Olej na sololitu, 23x34 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

dražba ukončena: 24.02.2021 19:37:33

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 100 Kč