signováno nečitelně - Vyhnání z ráje

Litografie, 35x32 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Pasparta.

signováno nečitelně
28543. Vyhnání z ráje
Dražba ukončena:14.03.2019 20:20:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 13.03.2019 22:38:24 3471