signováno nečitelně - Výlov

Olej na plátně, 45x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
24921. Výlov
Dražba ukončena:28.11.2018 18:44:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 900 Kč