signováno nečitelně

25071. Z Bulharska

popis: Olej na kartonu, 35x49 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 28.11.2018 21:14:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 95 000 Kč