Signováno nečitelně

306399. Žal

popis: Olej na kartonu, 54x46 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.10.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč