signováno nečitelně - Zamyšlený

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 78x71 cm. Signováno vpravo nahoře nečitelně. Rámováno.

signováno nečitelně
72263. Zamyšlený
Dražba ukončena:23.01.2022 21:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč